• 21 Temmuz 2011
  • Haberi Yazdır
ATATÜRK İŞHANI YIKILIYORATATÜRK İŞHANI YIKILIYORKars Valiliği Özel İdaresi’ne ait Atatürk İşhanı, sahipsizlik ve ilgisizlikten dolayı her geçen gün biraz daha yıkılıyor.

Şehir merkezinde Faikbey Caddesi üzerinde bulunan Atatürk İşhanı’nın atıl vaziyete kaderine terk edilmesi ve yıkılarak yeniden değerlendirilmemesi ise dikkat çekiyor. Uzun yıllardır yeniden yapılması
veya yıkılması beklenen Atatürk İşhanı adeta “Viraneye” döndü!
İl Özel İdaresi’ne ait Atatürk İşhanı, daha önce defalarca Kars İl Genel Meclisi’nin aldığı kararla güçlendirilmesi ve yeniden kiralama yoluyla hizmete açılmasına karar verilmişti. Buna rağmen bu güne kadar hiçbir şey yapılmayan işhanının akıbetinin ne olacağı ise merak ediliyor.
Kars’ın en işlek caddelerinden Faikbey Caddesi üzerinde bulunan Atatürk İşhanı kimliği belirsiz kişi veya kişilerin üssü durumuna gelmiş vaziyette. İçerisinde bally kullanıcıların mesken tuttuğu işhanının çatıları kalkmış, camları kırılmış ve içerisinde bulunan malzemeler kırılmış durumda bulunuyor.
Kaderine terk edilmiş bir şekilde bulanan işhanın bekçisi olmasına rağmen arka tarafından içerisine giren kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından camları kırılarak zarar veriliyor.

Eğitim
SON EKLENEN VİDEOLAR
Videoyu İzle Göksel - Gittiğinde
Videoyu İzle Mümin Sarıkaya - Ben Yoruldum Hayat
Videoyu İzle Nuray Hafiftaş - Alagöz
Videoyu İzle Güllü - Kopamam Senden
Videoyu İzle Yıldız Tilbe - Yar sevme
Eski Haberler
ZİYERETÇİ SAYACI
Pazartesi 3939 Cuma 3717
Salı 4173 Cumartesi 3756
Çarşamba 3912 Pazar 744
Perşembe 3846 Toplam 3186769
Şuan Sitemizde Online 81 Kişi Var
2006-2016 © Kars Haberleri
Haber İhbarı için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz
7/24 İrtibat Telefonumuz : 0505 448 76 00 Alexa