• 25 Şubat 2012
  • Haberi Yazdır
ERMENİ AGOS GAZETESİ HOCALI KATLİAMINI ANMAMIZA BİLE TAHAMMÜL EDEMEDİERMENİ AGOS GAZETESİ HOCALI KATLİAMINI ANMAMIZA BİLE TAHAMMÜL EDEMEDİİşte Sizin Ermeni dostlarınız. Hocalı katliamında kaybettiklerimizi anmamıza bile tahammül edemiyorlar. Hepiniz Ermenisiniz, bunu zaten biliyoruz, haydi bu yazıya destek verin de safınız koyulaşsın.

“ Agos Gazetesini ve yazarı Rober Koptaş’ı “Hocalı neyi örtüyor? Veya, Hocalı ve samimiyet…” adlı yazısından dolayı kınıyoruz. „


 

‘Ermeni yalanına sessiz kalma’ diye koca koca harflerle duyurulan miting çağrısından bir türlü kaçamıyoruz son günlerde. Yerin üstünde, en işlek caddelerdeki billboard’larda; yerin altında metro istasyonlarında, nereye gitsek oradalar. Tedirgin adımlarla uzaklaşıyoruz çoğu zaman.

 

Hocalı soykırımını anmayı milliyetçi-ulusalcı söyleme yeni cephane sağlamak olarak gören yazar, “Kalabalıkları Hocalı’yı anmak için Taksim’de toplamaya çalışanlar gerçekten masum insanları mı anıyorlar? Yoksa başka masum ölülerin anılmasını engellemeye mi çalışıyorlar?” diyen yazar Hocalı’da annesinin rahminden çıkartılan bebeklerin, kafası kesilen insanların yerinden yurdundan edilen binlerce insanın fotoğraflarını da mı görmezlikten geliyor?

 

Yazının tamamını Agos Gazetesinin internet sitesinden okuyabilirsiniz

 

Güncel
SON EKLENEN VİDEOLAR
Videoyu İzle Göksel - Gittiğinde
Videoyu İzle Mümin Sarıkaya - Ben Yoruldum Hayat
Videoyu İzle Nuray Hafiftaş - Alagöz
Videoyu İzle Güllü - Kopamam Senden
Videoyu İzle Yıldız Tilbe - Yar sevme
Eski Haberler
ZİYERETÇİ SAYACI
Pazartesi 4323 Cuma 4509
Salı 4428 Cumartesi 4668
Çarşamba 4575 Pazar 4566
Perşembe 2361 Toplam 3465271
Şuan Sitemizde Online 132 Kişi Var
2006-2016 © Kars Haberleri
Haber İhbarı için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz
7/24 İrtibat Telefonumuz : 0505 448 76 00 Alexa