İNCİR AĞACI

Rüyada incir ağacı görmek; büyük, zengin ve halka faydalı bir zatla tabir olunur. İncir ağacına çıkan, böyle bir şahısla dost olur. İncir ağacından indiğini yahut düştüğünü gören, zengin ve hayırsever bir insanla bozuşur. İncir ağacının altına oturduğunu yahut onun gövdesine dayandığını gören, halka çok faydalı bir şahsa dayanır. İncir ağacının kökünden kopup kuruması, bu vasıflara sahip bir zatın ölümüne işarettir.

Ağacın yanması da aynı surette yorumlanır. İncir ağacının yapraklarının dökülmesi, malının kaybıdır. Bu yapraklardan toplamak; o maldan faydalanmaktır. İncir ağacını sulayan, kıymetli bir şahsa hizmet eder.Bazı tabirciler demişlerdir ki: İncir ağacı; insanın evini ve geçim kaynağını temsil eder. Bahçesinde bir veya birçok incir ağacı gören, rızk sahibi olur. Ocağına incir ağacı diktiğini görenin hanesi, karga ve baykuşlara yuva olacak derecede harabe haline gelir. İncir ağacı satın alan veya herhangi bir sebeple bu ağaca sahip olan, kazançlı bir iş elde eder. Bu sayede rızkı çoğalır.

Rüyada incir ağacı görmek iş yaşamında başarılı olmaya yorumlanır. İncir ağacı diken kimse yeni bir iş girişiminde bulunur.

Etiketler »
2006-2016 © Kars Haberleri
Haber İhbarı için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz
7/24 İrtibat Telefonumuz : 0505 448 76 00 Alexa