•   DOLAR  5.3220 -  5.3433
  •   EURO  6.0529 -  6.0772
  •   STERLİN  5.3422 -  5.3926
  • :
  • :
10 Aralık 2018 Pazartesi  

İP

Rüyada ip, ahd ve misaktır. Gökten sarkıtılan ip, Kur'an'-dır. İp görmek, izzet ve mevkidir. İpler hiledir. İp, sihire de delalet eder. İp, ancak dindir. Bundan dolayı bir ipe tutunduğunu gören, Allah'ın ipi olan hak dine yapışmış kimsedir. Yünden ise, rüyayı gören Müslümandır.İp büktüğünü gören kimse yolculuğa çıkar. İp büküp birisinin boynuna atsa evlenmeye delalet eder. İpi kendisi için büktüğünü görse, yolculukla beraber bir vilayete vali olur.

Eğer, ip, kıl ve yünden ise o velayet t'in velayetidir. Yahut din için ticarettir.Rüyada sakalını yolup ip yaptığını gören kimse yalan yere şahitlik yaparak rüşvet alır. Bazı tabirciler, rüyasında ip gören yolculuk yapar, dediler. İp sebelerden biridir.Eğer ip boynunda, omuzunda, arkasında yahut belinde olursa, nikah, vesika, adak, borç, ortaklık veya emanet sebebiyle üzerine yapüa-cak bir sözleşmeye delalet eder. Fakat ipi bir ağaç üzerine bükse yahut ona sarsa, o kimse yolculuğa çıkar. Bazen de ip bükmek işlere ve şirkete ve nikah için son derece ısrar etmeye delalet eder.Bostan üzerinde ip görmek, sihir ve sihir gibi şeylerden çirkin amele delalet eder.

Rüyada ip görülmesi, uzun ömrü işaret eder, iyi haberler haber verir. Kalın ip, dertli günler geçireceksiniz demektir. Özellikle aşk yaşamınızda karmaşıklık yaşayacaksınız anlamındadır.

Etiketler »
2006-2016 © Kars Haberleri
Haber İhbarı için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz
7/24 İrtibat Telefonumuz : 0505 448 76 00 Alexa