•   DOLAR  5.3672 -  5.3887
  •   EURO  6.0713 -  6.0956
  •   STERLİN  5.3723 -  5.4230
  • :
  • :
17 Aralık 2018 Pazartesi  
  • Tarih: 03.04.2012 Saat: 15:32
  • Haberi Yazdır
Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuşa Halk DesteğiKars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş’a vatandaşlardan destek geldi.

Özellikle Kars’ın kanayan yarası olan ve arsenikli borulardan yıllarca vatandaşlara su verilen içmesu suyu şebekesini değiştiren Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş’u yaptığı önemli çalışmalardan dolayı kutlayan çok sayıda vatandaş, ilin çehresini değiştireceğini inandıklarını belirttiler.

Önceki gün Bayrampaşa ve Kaleiçi Mahallelerinde vatandaşlarla ile birareaya gelen Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş’a mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi.
Başkan Bozkuş’un etrafını saran vatandaşlar Başkan Nevzat Bozkuş, titiz, dürüst ve ileriye dönük çalışmalarını yakından takip ettiklerini söylediler.

Özellikle Kentsel Dönüşüm Projesi’nde kendilerine güven veren ve yardımcı olan Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş’un yanında olduklarını ifade eden çok sayıda vatandaş; “Biz başkanımıza güveniyoruz. Olumlu çalışmaları var. Yıllarca biz pis su borularından akan suyu içtik. Her gün çoluk çocuğumuz hastalıyordu. Başkanımız önce alt yapıdan başladı. Bizleri arsenikli borulardan su içmekten kurtardı. Kendisine teşekkür ederiz” dediler.

BİZLERİ GECE KONDUDAN KURTARACAK

Yıllarca alt yapısı olmayan ve köy standartlarında yaşadıklarını belirten Kaleiçi ve Bayrampaşa Mahallesi sakinleri; “Başkanımıza biz güveniyoruz. Her zaman bizim yanımızda. Her sorunumuzla yakından ilgileniyor. Biz evlerimizi TOKİ’ye verdik. Evlerimizin yerine bizlere konut yapılacak. Biz yaşamadık ama bizden sonra çocuklarımız insan gibi yaşayacak. Her konuda yanımızda olan ve bize güven veren başkanımıza güveniyoruz. Başkanımız çok güzel işler yapıyor. Biz kendisini destekliyoruz” diye duygularını dile getirdiler. Kaleiçi ve Bayrampaşa mahallesinde vatandaşlarla sohbet eden ve talepleri dinleyen Başkan Bozkuş, vatandaşlarla birebir görüşmeye devam edeceklerini kaydetti.

VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ

Belediyeler olarak ihtiyaç sahiplerine yönelik çalışmalar gerçekleştirdiklerin dikkat çeken Başkan Nevzat Bozkuş; “Bizim için insanımıza yapılan doğrudan hizmet en önemli hizmettir. Bunu düşünerek Gıda Bankası’nı kurduk. Buradan her ay düzenli olarak 500 aileye gıda veriyoruz. İnsanları rencide etmeden, insanlara saygı gösterek bu işleri yapıyoruz. Vatandaşlarımız alış-veriş yapar gibi gıda bankasına gelerek ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Biz her alanda vatandaşlarımızn yanındayız. Onlar bizlere güvendi. Bizlerde onlarını güvenini boşa çıkartmayacağız” şeklinde konuştu.

Başkan Bozkuş, mahalle sakinlerinin taleplerini birebir dinlerken, iletilen konularla ilgili birim müdürleri notlar aldı. Çocuklara yakın ilgi gösteren Başkan Bozkuş, çocuklara çeşitli hediyeler de verdi. Başkan Bozkuş, yaşlı ve hasta vatandaşları da evlerinde ziyeret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Kars Belediyesi
Yorum Ekle
Bu Haber İçin Toplam 1 Yorum Yapılmıştır
bir bilen
bir bilenmilleti nasılda aldattınız yok karsın çılgın projesi yok karsın bilmem neyi, hani nerede bak sanada kalmadı murtazayada klamayacak oda senin gibi, yalan ve göz boyama peşinde.Bu Yorum 05 Şubat 2016 Tarihinde Saat 23:29 İtibariyle Gönderildi
Diğer Kars Belediyesi Haberleri
ZİYERETÇİ SAYACI
Pazartesi 210 Cuma 4017
Salı 3900 Cumartesi 3870
Çarşamba 4185 Pazar 4167
Perşembe 4119 Toplam 3296773
Şuan Sitemizde Online 54 Kişi Var
2006-2016 © Kars Haberleri
Haber İhbarı için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz
7/24 İrtibat Telefonumuz : 0505 448 76 00 Alexa