• Tarih: 02.01.2012 Saat: 15:26
  • Haberi Yazdır
Kars Belediyesinde Başkan Yardımcıları Görev Değişimi YapıldıKars Belediyesinde Başkan Yardımcıları Görev Değişimi YapıldıKars Belediye Başkanlığı'nda başkan yardımcılığı görevlerinde değişiklik yapıldı.

Kars Belediye Başkan yardımcılığı görevlerini yaklaşık 1 yıldır yürüten Fatma Sinar, ile Orhan Özyılmaz, başkan yardımcılığı görevlerini Haydar Yılmaz ve İsmet Yılmaz’a devretti.
Kars Belediyesi'nde Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş ve Meclis üyelerinin katıldığı toplantı yaklaşık bir saat sürdü. Yapılan toplantıda başkan yardımcılıkları görevlerini 1 yıldır başarılı bir şekilde yürüten Fatma Sinar ile Orhan Özyılmaz’ın yerine AK Parti Belediye Meclis üyelerinden Haydar Yılmaz ve İsmet Yılmaz getirildi. Belediye Başkan yardımcıları kendi odalarında devir-teslim yaparak birbirlerine başarılar dilediler.
Çiçeği burnunda başkan yardımcıları belediye meclis üyeleriyle birlikte Başkan Nevzat Bozkuş’u makamında ziyaret ettiler.
Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş, burada yaptığı konuşmasında; “Başkan yardımcılarımız yaklaşık 1 yıldır bizimle beraber çok güzel hizmetler yaptılar. Kendilerine göstermiş oldukları gayretlerden dolayı teşekkür ediyorum. Biz bir bütün olarak Kars için çalışıyoruz. Yeni arkadaşlarımız ile aynı tempoda Kars için güzel hizmetler yapacağımıza inanıyorum” dedi.
Daha sonra Başkan Bozkuş’un makamında çay içen Belediye Başkan yardımcıları ile Belediye Meclis üyeleri bir birlerine başarılar dileyerek başkanın makamından ayrıldılar.

Kars Belediyesi
Yorum Ekle
Etiketler:
Bu Haber İçin Henüz Bir Yorum Yapılmadı - İlk Yorumu Siz Yapmak İstermisiniz
Diğer Kars Belediyesi Haberleri
ZİYERETÇİ SAYACI
Pazartesi 3087 Cuma 2460
Salı 2961 Cumartesi 342
Çarşamba 2763 Pazar 3132
Perşembe 3069 Toplam 3086698
Şuan Sitemizde Online 62 Kişi Var
2006-2016 © Kars Haberleri
Haber İhbarı için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz
7/24 İrtibat Telefonumuz : 0505 448 76 00 Alexa