•   DOLAR  5.3672 -  5.3887
  •   EURO  6.0713 -  6.0956
  •   STERLİN  5.3723 -  5.4230
  • :
  • :
17 Aralık 2018 Pazartesi  

Rüyada Ağrı Hissettiğini Görmek Ne Demektir?

Rüyada hissedilen ağrı, günahtan pişman olmaya delâlet eder. Rüyada bir dişinde ağrı hissettiğini gören kimse, o dişin nisbet edildiği yakınından çirkin bir söz işitir. Duyduğu ağrı miktarınca, yakını olan o adam, onun hakkında sert bir muamelede bulunur.Boyun ağrısı, rüya sahibinin geçimsizliğine ve bir şikâyetin doğmasına delâlet eder.

Bazen boyun ağrısı, rüya sahibinin bir emanete hiyanet ederek yerine vermemesine ve Allah tarafından inecek azaba delâlet eder.Omuz ağrısı, rüya sahibinin kötü kazancına ve yaramazlık yapmasına delâlet eder.Karın ağrısı, rüya sahibinin malını bir günah uğrunda sarfetmesine ve buna da pişman olmasına delâlet eder.

Bazı tâbirciler karın , ağrısı, sahibinin akraba ve ailesinin sıhhatta olduklarına delâlet eder, dediler.Göbek ağrısı sahibinin hanımı hakkındaki muamelesinde fenalık ve yaramazlık yapmasına, kalp ağrısı, sahibinin dini meselelerde itikadının bozuk olmasına, ciğer ağrısı çocuğu hakkında kötü muamele yapmasına, dalak ağrısı sahibinin çoluk ve çocuğunun geçimini temin eden büyük bir malının bozulmasına delâlet eder. Dalağın ağrısı şiddetli olursa, hatta ölümünden korkulur bir durum da varsa, o kimsenin dininin gitmesine, akciğer ağnsı —ciğer ruhun bulunduğu bir yer olduğundan— ecelin yaklaştığına delâlet eder.Sırt ağrısı sahibinin erkek kardeşinin öleceğine delâlet eder.

Bazı tâbirciler de sırt ağrısının tâbiri çocuk, ana, önder ve dostundan, rüya sahibinin kuvvetlendiği kimselere aittir, dediler. Rüyada ağrıdan belinin büküldüğünü gören kimsenin, fakir olmasına ve yaşlanmasına delâlet eder.Uyluk ağrısı, rüya sahibinin kavim ve kabilesi hakkında fenalık yapmasına delâlet eder. Ayak ağrısı, Allah'a isyan edilen yerlerde yürümeye delâlet eder. Tâbircilerden bazıları, ayak ağrısı, malın çokluğuna delâlet eder, dediler. Tenasül uzvunun ağrıması aleyhinde söz söyleyenlere fenalık etmeye delâlet eder.
Etiketler »
2006-2016 © Kars Haberleri
Haber İhbarı için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz
7/24 İrtibat Telefonumuz : 0505 448 76 00 Alexa