•   DOLAR  5.3277 -  5.3491
  •   EURO  6.0722 -  6.0965
  •   STERLİN  5.3506 -  5.4012
  • :
  • :
19 Aralık 2018 Çarşamba  

Rüyada Aşık Olduğunu Görmek Ne Demektir?

Rüyada aşık olmak beladır. Bundan dolayı bir kimse rüyada aşık olduğunu görse, bir belaya yakalanır. aşık, iyi veya kötü işleri arzu eden bir kimsedir.

Aşk, muhabbet sahipleri için kalpte bir sıkıntıdır. Eğer kalbinde bir sıkıntı olduğunu görse, o sıkıntı muhabbettir.Rüyada severek bir iş yaptığını ve onu yapmakla da zevk aldığını gören kimse, nefsin arzularına uyarak sonucu olmayan bir iş yapar.

Bir kimse rüyada «seni seviyorum» diyen bir adam görse, o adam rüyayı görene kızar.Rüyada her arzusunu ve şehvanî isteklerini hiçbir mani olmadan yerine getirdiğini gören kimsenin, kalbi bozuk olur ve her belaya düşer.

Aşk üzüntü ve kederdir. Binaenaleyh rüyada aşık olduğunu gören kimseye üzüntü ve keder erişir. Zira aşıklar üzüntülü ve mahzundurlar.Aşk, rüya sahibinin gizleyemediği bir sözü açıklamasına delalet eder.

Aşk, uyanıkken bir şeye düşkünlüğe, halkın kendisine şefkat ve merhamet etmesini gerektiren bir şöhrete, fakirliğe ve hasta için ölüme delalet eder. bazen, rüyada ölmek, aşka ve sevgilisinden uzak kalmaya, öldükten sonra dirilmek aşıkın, maşukuna kavuşacağına delalet eder.Rüyada dağlanmak ve yanmak aşka delalet eder. Cennete girmek de sevgiliye kavuşmaktır.

Rüyada ateşe girmek ise sevgiliden ayrılmaktır, Bir şeye aşırı sevgi göstermek ve haris olmak gaflet ve dinde olan noksanlıktır. Aşk, dinde bozukluk malda ise noksanlıktır.
Etiketler »
2006-2016 © Kars Haberleri
Haber İhbarı için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz
7/24 İrtibat Telefonumuz : 0505 448 76 00 Alexa