Rüyada Dans Etmek Ne Demektir?

Rüyada yapılan dans, musibettir. Bir kimse rüyada başkası için dans etse o kimse diğerine musibette ortak olur. Bir kimse kendi evinde yalnız başına dans etse, ferahlanır ve karnı doyar. Çünkü dans, ancak tok karnına yapılır.Hasta bir kimse rüyada dans ettiğini görse, ızdırabı çoğalır. Bir kimse rüyada dans etmek için çekilse, şiddet ve töhmetten uzak olur.

Çocuğun rüyada dans etmesi makbul değildir. Onun dilsiz olmasından korkulur. Çünkü dilsizin işareti eliyle, çocuk ise oynadığı zaman eliyle oynar. Hapis kimsenin, dans ettiğini görmesi hapisten halas olmasıdır. Rüyada yüksek bir yer üzerinde dans etmek korkudur.Bir kimse kendi evinde dans ettiğini ve etrafında da aile halkından başka kimsenin olmadığını görse, bu rüya hepsi için hayırdır.

Bir kimse rüyada hanımının oğlunun veya akrabalarından bazısının dans ettiklerini görse, bu da hayırdır. Sevince ve izzete delalet eder. Rüyada gerek erkek, gerek kadın olsun hastanın dans etmesi onunhastalığının uzamasına, gerek zengin gerek fakir olsun hanımın dansetmesi, çokça rezaletinde ve kendisine arız olacak bir kabahat işleme-ye delalet eder. »Deniz yolculuğunda olan kimsenin gemi içinde dans etmesi o kimsenin gemide uğrayacağı şiddete delalet eder. Fakir kimsenin dans etmesi ise onun dövülmesine delalet eder.
Etiketler »
2006-2016 © Kars Haberleri
Haber İhbarı için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz
7/24 İrtibat Telefonumuz : 0505 448 76 00 Alexa