•   DOLAR  5.4731 -  5.4951
  •   EURO  6.1532 -  6.1778
  •   STERLİN  5.4000 -  5.4510
  • :
  • :
14 Kasım 2018 Çarşamba  

Rüyada Domuz Görmek Ne Demektir?

Kirmani'ye göre bir domuz bulduğunu gören; alçak fakat kudretli bir kişi üzerinde nüfuz sahibi olur. Domuza binen; düşmanına galip gelir. Bir domuzla uğraşan; düşük biriyle tartışır. Domuzu helak eden; düşmanından istediğini alır. Domuz eti haram mala delalettir. Etini yemek; kötü bir isim yapmaktır. Günah işlemektir. Birçok domuzu saklayan haram kazanır. Domuz yavruları kedere işarettir. Eline domuz eti, kemiği ve derisi geçen; hayırsız ve devamsız mal bulur. Domuzları bir evden kovaladığını gören, hükumet hizmetinden ayrılır. Domuz otlatan, alçak tabiatlı adamların bulunduğu yerde memur olur. Ebu Said'ül Vaaz demiştir ki: Rüyada domuz görmek; düşmana delalet eder.

Vahşi domuz, kudret ve servet sahibi biridir. Ancak, hayırsız ve faydasız insandır. Bir yerde bulunan çok sayıda domuzların dağıtılmasından korkarak, onları muhafaza eden; haram toplar ve saklar. Domuzları bir yerden başka yere götürenin dünyası, mükemmel olur. Domuzların dolaştığını görenin zalim biri sayesinde, eline mal geçer. Bu sebeple memnun olur. Üzerine bindiği bir domuzu istediği tarafa götüren; düşmanına galip gelir. Dünyada yüksek mertebeye ulaşır. Domuzun önünden girip arkasından çıkan; alçak asıllı biri vasıtasıyla muradına erer.

Rüyada görülen domuz, bir musibetin meydana çıkmasında bağırıp feryad eden, sözünde sebatsız ve vefasız olan kuvvetli, hilekar ve mel'un bir düşmandır. Bir kimse rüyada domuza bindiğini görse bilerek haram mal kazanır. Domuz etinin kebabını yemek de, yine aynıdır. Domuz gibi yürüdüğünü gören kimsenin hemen gözü aydın olur. Rüyada görülen kara domuzu, yolcu ve denizde seyahat eden kimse için yağmur ve şiddetli doluya, dava ve düşmanlıkta bulunan kimse hakkında da, düşmanmm kuvvetli, sözü çirkin ve cahil bir kimse olduğuna delalet eder.Bu rüya köylüler hakkında ağaçların layıkiyle yetişmesine delalet eder.

Evlenmeyi arzu eden kimse hakkında, mizacına uygun olmayan biriyle evlenmesine delalet eder. Domuz, kadınla da tabir edilir. Rüyada görülen domuz eti, umum insanlar için iyidir. Bir kimse kebap olmuş domuz etini vediğini görse, bu gerçekten iyidir ve çabuk hasıl olacak menfaata delalet eder. Yatağında dişi bir domuz olduğunu gören kimse, bir Yahudi kadınla cinsi münasebette bulunur. Domuzların yavruları, onlara malik olan yahut onları gören kimse için ucuzluk ve bolluğa ve ihtiyacının görülmesine delalet eder. Rüyasında domuz gören kimse, Yahudi ve Hıristiyanlara vali ve memur tayin edilir. Kanuniyle münakaşa halinde olan bir kimse rüyada erkek veya dişi bir domuz görse hanımını boşar.Bazan domuz, Yahudi ve Hıristiyan olan bir adamla tabir edilir.

Domuzu görmek, şer, şiddet, hayret, dehşet, ümitsizlik ve harama manan kimse için haram mala, domuzun dişisi, neslin çokluğuna delalet eder. Eğer, rüyada domuzu gören kimseye domuzdan bir zarar gelmişse, o kimse Hıristiyanlardan şiddet görür. Bir kimse domuza rast geldiğini görse, kuvvet ve kudret sahibi bir kimseden istikrara kavuşur. Bir takım domuzlara malik olduğunu görse, birikmiş mala sahip olur.Kendisinin domuz olduğunu gören kimse dininde de zillete düşmekle beraber, mala, ucuzluk ve bolluğa nail olur. Eğer görülen domuz semiz ise; dini bozuk ve kazancı çirkin bir kimseye yahut çok kuvvet ve kudretli bir Hıristiyana delalet eder.

Domuzun eti, yağı veya kılı yahut derisi haram bir maldır. Domuzların sütünü içtiğini gör mek malda yahut akılda musibettir.Bir kimse rüyada bir domuza binse o kimse kuvvet ve kudret sahibi olup düşmanına galip gelir. Domuz ile çekiştiğini gören kimse zalim düşmanına zafer bulur. Domuz eti yediğini gören kimse, sırf haram mala erişir veya bir günah işler. Rüyada küçük domuzların, evine veya odasına girdiğini görse sultanın hizmeti ona gelir fakat bundan kaçınmalıdır. Domuzları evinden kovduğunu gören kimse sultanın işini terk eder.
Etiketler »
2006-2016 © Kars Haberleri
Haber İhbarı için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz
7/24 İrtibat Telefonumuz : 0505 448 76 00 Alexa