• Tarih: 04.03.2012 Saat: 15:43
  • Haberi Yazdır
Sarıkamış'ta kardan iglo cafeKars’ın Sarıkamış ilçesinde yapılan kardan İglo Kafe kayak severlerin dikkatini çekiyor.

Sarıkamış İlçesi’nde bulunan Bayraktepe Kayak Merkezi’nde bir işletme sahibi, kayak severlere hizmet için pistler bölgesinde kardan İglo Kafe yaptırdı.
Kayak severlerin yoğun ilgi gösterdiği İglo Kafe, kayağın dışında yerli ve yabancı turistlerin farklı aktivitelerle dikkatini çekerken, Otel İşletmecileri de kayak tutkunlarına kardan kafede sıcak çay ve salep içme imkanı tanıyor.
Sarıkamışta "haber ajansı muhabirinin reklam otel adını gizledik" herhangi bir Otel Genel Müdürü Kamuran Eroğlu, kayak merkezine gelen yerli ve yabancı turistleri rahat ettirmek, renkli ve dolu zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla bu tür etkinlerin gerekli olduğunu belirtti.
 bilmemne- Otel Genel Müdürü Kemuran Eroğlu; “2011-2012 Kış sezonu itibariyle en iyi doluluk oranını yaşıyoruz. Otellerimiz yüzde 100 dolu. Bununla birlikte Sarıkamış’a özgü farklı aktiviteler yaptık. Pistlerde güzel İglo kafeler yaptık. Orada misafirlerimize semaverde çay, salep ikram ediyoruz. Bu tür konseptler misafirlerimizin hoşuna gitmekle birlikte, akşamları da meşaleli yürüyüş yaptırıyoruz. Bu da güzel pistlerimizin yanında değişik aktivitelerin olması misafirlerimize ayrı bir keyif katıyor Bu şekilde Sarıkamış’a yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyoruz” dedi.
Sarıkamış Bayraktepe Kayak Merkezi’nde yapılan kardan İglo Kafe kayak yapanlara dinlenme imkanı sunuyor. Nostalji bir ortamda sıcak çay ve saleplerini içen kayak severler, daha sonra Sarıçam Ormanları arasından kaymanın keyfini çıkartıyor.

Sevgili Okurlarımız bu haber mis gibi reklam kokuyordu sansürlemek mecburiyetinde kaldığımız için özür dileriz.

Sarıkamış
Yorum Ekle
Bu Haber İçin Henüz Bir Yorum Yapılmadı - İlk Yorumu Siz Yapmak İstermisiniz
Diğer Sarıkamış Haberleri
ZİYERETÇİ SAYACI
Pazartesi 4323 Cuma 4509
Salı 4428 Cumartesi 4668
Çarşamba 4575 Pazar 4566
Perşembe 2526 Toplam 3465436
Şuan Sitemizde Online 104 Kişi Var
2006-2016 © Kars Haberleri
Haber İhbarı için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz
7/24 İrtibat Telefonumuz : 0505 448 76 00 Alexa