•   DOLAR  5.3220 -  5.3433
  •   EURO  6.0529 -  6.0772
  •   STERLİN  5.3422 -  5.3926
  • :
  • :
10 Aralık 2018 Pazartesi  

ŞEKER

Rüyada şeker görmek, çetinlik, meşakkat ve sıkıntı ile elde edilecek rızka delalet eder..Bazen şeker, zindan ve hapislikten kurtulmaya ve hastalıklardan şifa bulmaya, hamile kadın için sıkıntıdan sonra rahatlık ve ferahlığa, bazen da ilim, Kur'an ve san'atla meşgul olmaya delalet eder. Bazen da şeker nakid mala delalet eder.Rüyada şeker görmek, ferahlık, sevinç, hastalıktan şifa bulmaya, üzüntü, keder ve sıkıntıların gitmesine ve her arzu ettiği şeye kavuşmaya, şekeri yapan veya yiyen yahut şekere malik olan kimse için de her işin sonucunu almaya delalet eder.

Eğer şeker, hanıma delalet ederse, alacağı hanımı asaletli ve güzeldir. Eğer çocuğa delalet ederse dünyaya gelecek çocuğu yüce, şanlı ve her ilimde bilgisi olan zeki ve alim bir çocuk olur.Eğer şeker mala delalet ederse, erişeceği mal helaldir. Eğer ilme delalet ederse, nail olacağı ilim bid'attan temizdir.Şeker, mala da delalet eder.Bir adet şeker, severek çocuğunu öpmek, yahut çocuktur. Çok olan şeker, dedikoduya delalet eder.İbn-i Şirin (R.A.) rüyada şeker satmakta hayır yoktur, demiştir.Nöbet şekeri söz ve amelde ihlasa delalet eder. Bazen nöbet şekeri, ferahlığa, ziraattan elde edilecek faydaya ve yağmur yağmasına delalet eder.

Rüyada şeker görülmesi, ferahlığa, sevince, kolay ve rahat bir rızka yorumlanır.Rüyada şeker almak, yemek, eğlenceli bir yaşam, zengin olmak anlamındadır. Çuvallarla dolu toz veya kesme şeker görmek çok fazla para kazanmak anlamındadır. Birine kutuyla şeker ikram etmek bağışta bulunacağınıza yorumlanır.

Etiketler »
2006-2016 © Kars Haberleri
Haber İhbarı için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz
7/24 İrtibat Telefonumuz : 0505 448 76 00 Alexa