YARASA

Rüyada yarasa kuşunu görmek çamurdan yaratıldığından ve insan gibi emdiğinden dolayı veled-i zinaya delalet eder.Bazan bu kuşu görmek, hırsızlık gibi kötü bir işten dolayı gizlenmeye ve haberleri dinlemeye delalet eder. Bazan da, nimetlerin elden gitmesine ve alışılmış şeylerden uzaklaşmaya, bazı kere de sünnet-i se-niyyeyi icra etmeye ve delilleri açıklamaya delalet eder. Çünkü yarasa kuşu Hz. İsa (A.S.) 'ın mucizelerindendir.Rüyada görülen yarasa kuşu, ibadet sahibi bir kimsedir. Yarasa kuşu, işsizlik tenbellik ve korkunun gitmesine delalet eder.Rüyada yarasa kuşu görmek, gebe kadınlar için hayırdır. Çünkü yarasa kuşu da doğurur.Kara ve deniz yolcusu için yarasa kuşu iyi değildir. Yarasa kuşunun girdiği görülen yerin harap olmasına delalet eder.Bazıları da, rüyada görülen yarasa kuşu, sihirbaz kadınlardır, demişlerdir.Yarasa kuşu, ne yapacağını şaşırmış zalim bir adama delalet eder.

Ayrıca Bu rüya, çok ibadet etmekle beraber, yolunu kaybetmiş bir adamada işarettir. Yarasa bulduğunu gören, böyle bir şahısla dost olur.

Rüyada yarasa görmek, aslında kötü şansa, hastalığa yakalanmaya ve tehlikeye yorumlanır. Ancak yarasa görmek amacınıza ulaşmak için çok emek harcamanız gerekir şeklinde de yorumlanabilir. Rüyada yarasa görmek, kötü işlere atılmaya ve yaşamda kötü değişiklikler yapmaya yorumlanır. Beyaz yarasa ölüme yorulur.

Etiketler »
2006-2016 © Kars Haberleri
Haber İhbarı için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz
7/24 İrtibat Telefonumuz : 0505 448 76 00 Alexa